Valaistus

tarjous_moltoluce_zita

 

Suunnittelemme koteihin maailman parasta valoa.

Valaistus on tärkeä osa kodin suunnittelu prosessia. Sillä luodaan tunnelmaa ja elämyksiä. Valon ammattilaiset auttavat sinua suunnittelussa ja toteutuksessa. Valaistuksen avulla luodaan koko tilan tunnelma.

Tuotteistamme löydät laadukkaat arkkitehtuuria tukevat valaistusratkaisut ja sisustusvalaisimet, sekä runsaasti märkätilojen valaisimia. Lisäksi meillä on viimeisin led-tekniikka, kiskojärjestelmät ja erilaiset kohde- ja myymälävalaisimet.

Päämiehet PDF Katalogit WWW
Molto Luce Molto Luce PDF Katalogit www.moltoluce.com
Modo Luce Modo Luce Lehdissä - PDF www.modoluce.com
Luce & Light Luce & Light PDF Katalogit www.lucelight.it
AXO Light AXO Light Volume 1 - PDF Katalogi www.axolight.it
Buzzi Buzzi Buzzi Buzzi PDF Katalogit www.buzzi-buzzi.it
LEDS C4 Leds C4 PDF Katalogit www.leds-c4.com
Aquaform Lighting Aquaform PDF Katalogit www.aquaformlighting.com
Delta Light Delta Light PDF Katalogit www.deltalight.com
Pura Luce Pura Luce Katalogit www.puraluce.com








  Myyntinäyttely:
Liisankatu 14, 00170 Helsinki
some_facebook fb.com/ideakaluste some_twitter @ideakaluste Puhelin:
045 160 2360